אקדחי מחירים בייבוא בלעדי

חברת המשווק קופות רושמות מתמחה בשיווק ומכירה של קופות רושמות, אקדחי מחירים ומשקלים אלקטרוניים

חברת המשווק קופות רושמות מתמחה בשיווק ומכירה של קופות רושמות, אקדחי מחירים ומשקלים אלקטרוניים. העסק קיים מעל ל30 שנה ומגזר הלקוחות שלו כולל עסקים שונים בתחום המזון, מוצרי צריכה, פנאי, אופנה , ציוד משרדי ועוד מכל רחבי הארץ. הבעלים הוא עזרא כהן.

אקדחי מחירים

הוא מסביר על היתרונות והייחודיות של מוצרי החברה:

המוצר המוביל שלנו הוא קופות רושמות ממוחשבות, שהיתרונות שלהם הם-א. איכות גבוהה  מאוד שדל המוצר. ב.  ידידותית למשתמש ובעלות מסך מגע המקצר באופן משמעותי את תהליכי העבודה בקופה ג. אפליקציות מידיות לבעל העסק באמצעות מכשירים ניידים למעקב שוטף אחר הזמנות  מבוצעות ותקבולים. ד. ממשקים לדו"חות שוטפים עבור העסק.

בתחום אקדחי המחירים אנחנו יבואנים בלעדיים של אקדחי מחירים המובילים כיום בשוק. יש לנו מגוון של אקדחי מחירים ייעודיים לעסקים שונים . באקדחי מחירים שלנו יש לוגו של בית העסק, מבצעי מכירות שונים( 3 ב10 וכו') מדבקות מיוחדות  ועוד . וכמובן התאמה לפי דרישה ומידיות בזמנים נתונים. מדבקות סיליקון איכותיות מאוד בייבוא מאיטליה.

בתחום משקלים אלקטרוניים, אנחנו נותנים מענה חיוני איכותי ואפקטיבי  הם בעלי פונקציות מתקדמות . ידידותיים לסביבה ולמשתמשים כאחת.

 

 

עזרא כהן מציין גם עובדות נוספות חשובות:"ניסיון מקצועי רב שנים של למעלה מ30 שנה בתחום. התאמה לפי דרישות לקוח. ההדרכה להפעלה נעשית על ידי אנשי מקצוע, בעלי ניסיון מקצועי של שנים רבות בתחום. התמיכה הטכנית ניתנת בשני פרמטרים ולפי המוצרים: הדרכה פרסונלית בעסק של הלקוח עם טיפול טכני במקום עצמו והדרכה ותמיכה טכנית טלפונית. באופן הזה אנחנו גם משמרים לקוחות וכמובן שומרים על יחסי אמון מלאים וטובים בינינו לבינם. שימור לקוחות בשירות אמין תמיכה חודשית במערכות מורכבות וגם מערכות פשוטות.

 

 

 

קופות רושמות, משקלים בכל הרמות

בס"ד

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים

​053-9418769

052-2576076

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים