אקדחי מחירים ומדבקות

 

המשווק קופות רושמות, משקלים אלקטרוניים, אקדחי מחירים, וכל הציוד הנלווה לכך, הינה החברה המובילה והוותיקה בארץ בתחומה, ויבואנית בלעדית של אקדחי מחירים פרינטקס איטליה,ומשווקת את כל סוגי אקדחי המחירים הנותנים מענה ופתרונות מלאים לכל צרכי השוק, מאקדח מחירים הפשוט ביותר ועד האקדח מחירים המשוכלל ביותר בעל הפונקציות המתקדמות ביותר. ברשותנו מגוון רחב של לקוחות גדולים, בינוניים, וקטנים, המקבלים סל פתרונות מלא עבור כל צרכי העסק, החל באקדחי מחירים המותאמים בדיוק לצרכיו של כל עסק, ובכל ענף, וכלה בקופות רושמות רגילות, וקופות רושמות ממוחשבות העונות לדרישות של עסקים קטנים, ועד רשתות שיווק.

כמו-כן חברת המשווק מספקת מדבקות, באיכות מעולה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר עם הדפסת לוגו העסק, תאריך פג תוקף של המוצר, ובכלל מדבקות בצורות שונות.

המדבקות לאקדחי מחירים המשווקים על ידנו, עשויים מחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר, אנו משווקים מדבקות הניתנות להסרה בקלות, מדבקות עמידות בהקפאה, טיב המדבקות מעלות בצורה ניכרת את איכותו ומיצובו הגבוה של האקדח מחירים, ככל שהמדבקות איכותיות ויעילות יותר, כך ערכו ומיצובו של כל אקדח מחירים גבוה יותר.

אצל המשווק קופות רושמות, קיימת מזה כמה עשרות שנים, מחלקת שירות ותיקונים לקופות רושמות, אקדחי מחירים, משקלים אלקטרונים, מכל הסוגים.

מספר השורות שניתן לכתוב על המדבקות של אקדחי מחירים, הוא פועל יוצא של כמות המידע שאנו רוצים לתת ללקוח, שורה בודדת על מדבקה בדרך כלל תביע את מחיר המוצר, או תאריך תוקף, שתי שורות , מחיר ותאריך תוקף, או מחיר ולוגו בית העסק.

קופות רושמות, משקלים בכל הרמות

בס"ד

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים

​053-9418769

052-2576076

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים