כיצד בוחרים אקדחי מחירים

 

כל חנות, המוכרת מוצרים כלשהם, כל רשת שיווק, רשת מזון, ואפילו מכולת שכונתית, צריכים,

אקדח מחירים, אחד לפחות,קופות רושמות, או קופות ממוחשבות, מסופי אשראי, מדפים מתאימים, משקלים אלקטרונים, בחנויות לממכר מזון, תכשיטים, או כל מוצר הנמדד לפי משקלו.

 

השוק הישראלי מרובה לאין ערוך בנותני שירותים בתחומים אלה, והתחרות גדולה, כמו בכל תחום במשק אך בתחום זה בפרט.

קופה ממוחשבת

 

לכן יש ספקים שהלכו, צעד קדימה, ואם השנים ובעקבות חוג לקוחות שצברו, הנסיון בתחום ובשוק הישראלי, וגם הרצון והשאיפה לגדול ולהתפתח, עסקית, הפכו ליבואנים של המוצרים שהם עד היום היו קונים מהיבואנים.

 

עסק שבין ליין המוצרים שלו, היה מוכר גם אקדחי מחירים, עם השנים הפך ליבואן של אקדחי מחירים, וכאן יש לעסק זה יתרון מיוחד כי הוא מהענף, וגם יוכל לשווק את ה אקדחי מחירים שלו ללקוחותיו, הקיימים, וזו פעולה המקלה על חבלי הקליטה של המוצר החדש בשוק הישראלי.

 

עסק שמתחיל לייבא לדוגמא, אקדחי מחירים, הוא בעל יתרון יחסי על שאר מתחריו באותו תחום, מאחר והמחיר של אקדח מחירים, אצלו, הוא הרבה יותר זול ממקומות אחרים.

 

דברים אלו אמורים גם לגבי מוצרים אחרים , כגון: קופות ממוחשבות, שהחלו לייבא מסין או ממדינות אחרות, וזו פעולה המוזילה את מחיר הקופות רושמות ממוחשבות באופן ניכר.

כשחברה מייעדת את עצמה לייבא, מסופי אשראי, היא צריכה להיות מתואמת עם חברת האשראי, שמסופים אלה עומדים בקריטריונים של חברות האשראי בארץ.

רוצים לראות עוד משקל אלקטרוני

קופות רושמות, משקלים בכל הרמות

בס"ד

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים

​053-9418769

052-2576076

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים