על חשיבותם של קופה ואקדח מחירים
כדאי למי שעדיין לא השתכנעו באשר לחשיבותה של קופה ממוחשבת והקשר ההדוק לאקדח מחירים, לקרוא את השורות הבאות

 

אחד האתגרים המשותפים לכל מי שעוסק במכירה של מוצרים כלשהם הוא הצגת המחירים והדרך איסוף ואחסון התשלום המתקבל מהקונים. בכך ניתן למצוא את חשיבותה של קופה ממוחשבת והקשר ההדוק לאקדח מחירים. רוב החנויות הקמעונאיות משתמשות באותה שיטה בסיסית לגביית תשלום מלקוחותיהם: קופה ממוחשבת. הקופות מבצעות את החישוב הדרוש ומספקות מקום בטוח לאחסון כסף מזומן והמחאות ולתשלום באמצעות כרטיס אשראי.

 

בין היתרונות העיקריים של קופה ממוחשבת גם רמת הדיוק הגבוהה שלה. המערכת הממוחשבת הפנימית רושמת כל עסקה, ומקלה על המנהלים להשוות בין נתוני מכירות לבין הכסף שהצטבר בסופו של יום ולבודד את מקור הפערים. קופה ממוחשבת מספקת גם יתרון לאנשי המכירות המשתמשים במערכת על מנת לדעת בדיוק כמה לגבות לקוחות וכמה שינוי להחזיר לאחר התשלום. בכך ניתן למצוא את חשיבותה של קופה ממוחשבת והקשר ההדוק לאקדח מחירים. האקדח מסמן ללקוחות מהו המחיר והקופה מחשבת את המחיר שנגבה בפועל.

 

הרישומים הממוחשבים שמבצעת הקופה כוללים תכונות להחלת הנחות ומבצעים וכן כלים לביטול עסקאות. כל אלה עוזרים למשתמש לספק שירות לקוחות מהיר ומדויק. יש לציין, כי קופות ממוחשבות מציעות גם מידה של אבטחה לקמעונאים. הן כוללות מנגנוני נעילה למגירות המזומנים, כמו גם גישה, המוגנת באמצעות סיסמה, המאפשרת למשתמשים מורשים בלבד להתחבר, לבצע פעולות ולהשתמש במידע ובנתוני המכירות.

 

 

 

 

קופות רושמות, משקלים בכל הרמות

בס"ד

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים

​053-9418769

052-2576076

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים