יורים מחירים בין היתרונות הבולטים של שימוש באקדחי מחירים, בהשוואה לכתיבתם ביד, ניתן למצוא גם מהירות ואחידות. קראו על סוגי אקדחי מחירים וחשיבותם.

 כאשר מדובר במספר רב של פריטים אותם יש לתייג במידע זהה או, ליתר דיוק, במחיר זהה, תהליך התמחור הידני איטי הרבה יותר מאשר תהליך התמחור באמצעות

אקדחי מחירים. בעזרת סוגים שונים של אקדחי מחירים ניתן לשלוט גם בכמויות התוויות המודפסות בטווח זמן מסוים. כך, למשל, סוג מסוים של אקדחי מחירים מאפשרים להדפיס ולהצמיד 12 תוויות בתוך חמש שניות בלבד. זאת, בעוד שכתיבה ידנית יכולה לייצר תוויות לא אחידות ולבלבל את הלקוחות. אחד המצבים הבלתי רצויים עבור בעלי עסקים הוא מסרים שאינם קריאים ונגישים ללקוחות. אקדחי מחירים מסייעים להימנע ממצב כזה ובכך חשיבותם. ישנם אקדחי מחירים שבבסיסם טכנולוגיות שונות. כך, למשל, מערכות הזרקת דיו משמשות לסימון מידע מגוון ישירות על המוצרים. מערכות אלה מאפשרות לציין מידע מגוון, כגון תאריכי תפוגה או קוד פריט. אך מדובר על אקדחי מחירים המהווים פתרון אידאלי עבור מכירת פריטים קטנים יחסית. יש לוודא שאקדחי המחירים בהם משתמשים עמידים לטווח ארוך ואינם נוטים לבעיות בהדפסה ובהזרקת הדיו. בעיות מסוג זה עלולות לגרום למצב בו הלקוחות לא יוכלו לקרוא את המידע או המחיר כראוי אם אקדח המחירים או מערכת הזרקת הדיו לא פועלים כשורה. יש לציין שני סוגים נוספים של אקדחי מחירים שמאפשרים הדפסת תוויות מחיר בלייזר או בטכנולוגיה המבוססת הדפסה טרמית. ברוב המקרים התהליך נחשב למוצלח ומאפשרים יישום תוויות באופן מהיר, יעיל ופשוט. מאפיין נוסף אליו יש להתייחס בבחירת אקדחי מחירים הוא האפשרות להסיר את התוויות. לעתים, מדובר במשימה מאתגרת, כשהחלקים מהתוויות או מהדבק נותרים על גבי אריזות הפריטים.

קופות רושמות להשכרה

קופות רושמות, משקלים בכל הרמות

בס"ד

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים

​053-9418769

052-2576076

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים