כך כן בונים קופה
בעלי עסקים שבוחרים בבניית עסק עם קופות רושמות נהנים ממגוון של יתרונות בהם חסכון במשאבים ומענה על מגוון רחב של צרכיםטיפול במזומן יכול להיות מהלך מסובך עבור כל בית עסק. יש להתמודד עם מגוון דרישות, שבעיקרן קשורות במעקב, בקרה ובטחון. בעיות אלה דורשות זמן פיתוח, יישום והדרכה. בניית עסק עם קופות רושמות, קופות ממוחשבות, מאפשרת כמה יתרונות מעצם מאפייני האוטומציה של הקופות. ככל ששילוב האוטומציה הופך להיות זול יותר, בתי עסק רבים יותר יכולים לנצל את רווחי הפרודוקטיביות שנוצרו כתוצאה מחיסכון במשאבים אחרים.

בין היתרונות מהם נהנים בתי עסק עם השכרת קופות רושמות, גם הגברת מהירות העסקאות. צמצום הזמן שהיה דרוש לספירת כסף, לשינוי או לעיבוד מזומנים, מאפשר לשרת לקוחות נוספים. הרישום של מזומנים מסייע באישור, כי העסקאות מדויקות, גם כאשר הן מתבצעות מהר יותר. הקופות מאפשרות גישה טובה יותר לכסף המזומן, כשאין צורך לשמור כסף בתוך כספת ובנוסף ניתן לשלם בכרטיסי אשראי. מצב כזה משחרר את העובדים להתמקד במוצרים אותם הם אמורים למכור.

משקל אלקטרוני

יתרון נוסף הוא אבטחה משופרת ובקרה משופרת על יתרות מזומנים. כמו כן, המכונות מציעות דו"חות מפורטים, ביצוע חשבון באופן פשוט יותר וסגירת משמרת של עובד במהירות רבה יותר. כך מצטמצם הזמן שהצוות מקדיש לספירת המזומנים שהצטברו בכל קופה. בין היתרונות שהביאה איתה האוטומציה אל תחום הקופות הרושמות, גם העובדה שהן חסכוניות יותר ומספקות מענה למגוון רחב של צרכים. שני יתרונות אלה, זוכים להשתפר במידתם במהלך השנים ועם הפיתוח של קופות רושמות.

עוד על קופה ממוחשבת

קופות רושמות, משקלים בכל הרמות

בס"ד

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים

​053-9418769

052-2576076

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים