באנג-באנג וקצ'ינג

אחת הטכנולוגיות הבסיסיות ביותר אפשר למצוא בכל בית עסק בו נמכרים מוצרים שונים, קשורה בקופות רושמות ובאקדחי מחירים.

 

קראו מדוע זה בסיסי כל כך אחת הטכנולוגיות הבסיסיות שאפשר למצוא כמעט בכל בית עסק בו מתרחשת פעילות של קניה ומכירה היא הטכנולוגיה הקשורה בקופות רושמות ובאקדחי מחירים. המערך האמור כולל שטח אחסון לכסף, מסך, מחשב ומקלדת. הקופות הרושמות נמצאות ברשימות הדגמים הרווחים של הקופות כיום. קופות  ממוחשבות אלה ומסוגלות לבצע מגוון רחב של פעולות בהתאם למאפיינים המשתנים שמוסיפים להן, על פי דרישת בעלי בית העסק.

 

קופות רושמות ואקדחי מחירים מציעים מגוון יתרונות, כגון מהירות ויעילות בתהליכי התשלום והחיוב, מעקב אחר כל עסקה ואחר כלל העסקאות. האפשרויות השונות משתנות בהתאם ליישומים המותקנים על המחשב המחובר לכל קופה ממוחשבת. כך, למשל, ניתן לקשר בין המוצרים שאקדחי המחירים קוראים וליצור רשימות מדויקות של המוצרים שנמצאים במלאי אל מול הכמות המוצרים שנרכשו בכל מכירה ומכירה.

 

האפליקציות שניתן להפעיל על קופות רושמות ואקדחי מחירים מציעות ניהול נתונים שונים, כך שאפילו דגמים פשוטים ביותר של קופות מסוגלים לחשב שינויים במחירים המוצרים, להדפיס חשבוניות וקבלות עם מידע מותאם אישית ללקוח, לתעד מכירות, לאתר מחירים ולבצע מגוון פעולות נוספות. 

 

אחד המאפיינים הבסיסיים, אך מבוקשים ביותר בין אלה שמציעות קופות רושמות הוא השמירה על אבטחת הכסף. הקופות כוללת מגירות אחסון לכסף המזומן שנפתחות אך ורק באמצעות הזנת פרטים מסוימים, כגון קוד סודי או סיסמא. מאפיין זה מאפשר לנהל את עמדות הקופה באופן בטוח ובהמשך לכך נחשב למבוקש בקרב בעלי עסקים רבים.

עוד אקדחי מחירים 

 

 

קופות רושמות, משקלים בכל הרמות

בס"ד

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים

​053-9418769

052-2576076

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים