תרשמו את זה: קופות רושמות

 

מערכת של קופות רושמות יכולה לסייע בשיפור הפרודוקטיביות ובהגדלת הרווחים בכל בית עסק. קראו עוד וגלו איזה חלק בקופות זול יותר  קופות רושמות מציעות לעסקים יתרונות רבים, כגון מעקב אחר עסקאות עם לקוחות והאצת זמן התשלום והיציאה מהחנות.

 

דגמים בסיסיים כוללים מקלדת, תצוגה ומדפסת. מרבית הדגמים הנפוצים בחנויות כיום קלים לשימוש ומספקים מעקב מדויק אחר נתוני המכירות. גם דגמים זולים יחסית של קופות רושמות כוללים פונקציות לתיעוד מדויק של מכירות, לחישובים שונים, לפעולות חיפוש של ברקודים, מחירים ומוצרים ולהדפסת קבלות ללקוחות.

 

 

על  קופות רושמות ממוחשבות ניתן להתקין תכנות ואפליקציות, שמאפשרות הפקה של דו"חות מסי מכירות ודו"חות מעקב אחר היקפי המכירה של כל עובד. דגמים מסוימים של קופות רושמות מציעים גם אפשרויות מתקדמות יותר, ככל שמתקינים עליהן תכנות המותאמות לדרישת הלקוח ולפעילות המתנהלת בבית העסק. חלק ממאפייני הקופות הרושמות כולל גם דרגות בטיחות שונות, שמסייעות לשמור על מגירת המזומנים. כך, למשל, ניתן להתקין עליהן תוכנה שמאפשרת כניסה למשתמשים מורשים בלבד או תוכנה שמאפשרת חסימה של מגירת המזומנים בפני מי שאינו מורשה.

 

בהשוואה לעלות החומרה, מחירי התוכנה המותקנת על קופות רשומות יהיו גבוהים יותר ברוב המקרים. בכל מקרה, מדובר בהשקעה ראויה, משום שהיא מותאמת לכל בית עסק ועונה על צרכיו באופן אופטימלי. בדרך כלל, עלות התוכנה המותקנת על הקופות הרשומות כוללת את הרישיון הדרוש עבור כל משתמש ואת עלויות מסוף הקופה ומגירת המזומנים, את עלות הסורק, קורא כרטיסי האשראי והמדפסת. ​

השכרת קופות רושמות

קופות רושמות, משקלים בכל הרמות

בס"ד

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים

​053-9418769

052-2576076

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים