איך נולד אקדח מחירים? על תפקידה של אחת המכונות הרווחות בבתי עסק בהם מתקיימת פעילות מכירה אקדח מחירים הוא מכונה קטנה המופעלת ידנית אשר עיקר פעולתה בהדפסה מידית של מחירים על מדבקות שנעות על גליל המחובר אליו.

 

אקדח המחירים נולד על מנת לענות על הצורך בפעולה זו. מדובר במכונה שהומצאה על מנת לפשט את תהליך שליפת מדבקות מגליל הנייר. מדובר על מכונה שנמצאת בשימוש נרחב בבתי עסק בהם מתקיימת פעילות מכירה של מוצרים.אקדח מחירים מיועד בדרך כלל על מנת לסמן מוצרים באמצעות מדבקות מחיר, באופן ידני. הפעולה מתבצעת על ידי אחד מהעובדים בבית העסק ומטרתה להנגיש את מחירי המוצרים לצרכן באופן ברור ובולט.

קופות ממוחשבות

 

ברוב המקרים המדבקות שמייצר אקדח המחירים מוצמדות באמצעותו לאריזות המוצרים. ניתן לעצב את מדבקות המחיר בהתאם לצרכי בית העסק, בגדלים ובצורות שונות. המדבקות מותאמות לדגם המסוים של אקדח המחירים ולעתים, גדלן יוגבל לגודל המדבקות אותן מסוגל האקדח להצמיד אל המוצרים.אקדח מחירים מאפשר לבתי עסק לבצע את תהליך סימון מחירי המוצרים באמצעות טכנולוגיה אוטומטית. כך, כשהצרכן מגיע לשלב התשלום בקופה הוא יכול להיות בטוח במחיר אותו הוא צפוי לשלם.

 

כמו כן, לא פעם משתמשים באקדח מחירים על מנת להדביק על מוצרים מדבקות המציינות מחירי מבצע או מדבקות עם מסרים מיוחדים על מוצר מסוים אותו מעוניינים מנהלי בית העסק להעביר לצרכים. לא פעם ניתן למצוא מדבקות מחירים המציינות מחיר מסוים שנמחק ובסמוך לו את המחיר החדש שכולל בתוכו הוזלה מסוימת. גם לאחר הקנייה, המדבקה, אותה ייצר אקדח המחירים, נשארת על האריזה והלקוח יהיה חשוף לה בביתו. ככל שהוא ישווה בין הנחה או חסכון לבין בית העסק בו רכש את המוצר, כך יעלה הסיכוי שישוב לקנות באותו בית עסק.​  עוד על אקדח מחירים?

קופות רושמות, משקלים בכל הרמות

בס"ד

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים

​053-9418769

052-2576076

מעבדת תיקונים לכל סוגי הקופות והמשקלים